Restaurantımız

Restaurantımız

Çıralı sahilinde denize sıfır konumda bulunmaktayız. Otelimizde konaklayan misafirlerimize sahilde de en konforlu hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sahilde şezlong, şemsiye, duş, wc, soyunma kabini gibi hizmetleri konuklarımıza ücretsiz olarak sunmaktayız.
Oblomov otel denize uzaklığı 4 dakikalık bir mesafede, oradan 3 dakika sonrada restoranımızdasınız . Restoranımızda sıcak, soğuk ve bol çeşitli deniz ürünlerinin yanı sıra , kendi balıkçılarımızın yakaladığı denizin o gün bize ne sunarsa yiyebileceğimiz balık çeşitlerini unutmayın .

Çeşitli deniz ürünlerimizden başka yöremizde yetişen organik sebzelerden sebze yemekleri ve de Taş fırınımız bulunmaktadır Güveç yemekleri Pide pizza lavaş ekmeğimizden yemeden tatilinizi bitirmeyin. Öğle ve akşam yemeklerinizi istediğiniz gibi rahatça ve en sağlıklı bir şekilde yiyebilirsiniz.

Eğer küstahlık saymasanız müşterilerimin söylediği bir sözü sizinle paylaşmak isterim. Tatilde ilk defa midemiz bozulmadı diye bize teşekkürlerini sunuyorlar. Eğer yollarda gelirken midenizi bozmadıysanız tabi ki.